українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти

Проект і дизайн сауни

Ми допоможемо вам підібрати проект лазні чи сауни з готових рішень. А тим, кого не влаштують вже розроблені проекти, компанія LUCHESK пропонує розробити власний унікальний проект лазні чи сауни.

Роботи, які проводяться для виконання замовлення:

  • консультації із замовником
  • виїзд фахівця на місце облаштування бані або сауни для обстеження та замірів
  • розробка ескізної пропозиції
  • розробка креслення сауни чи лазні
  • складання кошторису
  • відправка замовлення у виробництво та комплектація

Консультації із замовником

Ми приділяємо багато уваги, щоб допомогти замовнику реалізувати власні вподобання щодо стилю, форми, матеріалу та обладнання.

Менеджери салону знайомлять замовника зі зразками матеріалів, надають консультації та практичні поради щодо вибору обладнання.

Виїзд фахівця на об'єкт будівництва

Ми здійснюємо виїзд для огляду місця облаштування сауни чи бані та проведення необхідних замірів. До початку проектування обов’язково надаємо консультацію, щодо пожежної безпеки, особливостей розміщення та функціонування обладнання. Особливу увагу приділяємо системам електропостачання, вентиляції та димовідведення для правильного функціонування обладнання. За наявності порушень або недотримання вимог для облаштування лазні чи сауни ми надаємо рекомендації для їх усунення.

Ескіз сауни чи лазні

Беручи до уваги побажання замовника та на основі технічних вхідних даних (лист огляду, план будинку) ми розпочинаємо перший етап проектування — створення ескізу бані або сауни.

Декілька варіантів графічних зображень дозволяють сформувати достатньо чітку уяву про майбутню сауну чи лазню, завчасно внести зміни та доповнення ще до початку проектних робіт.

Проектування сауни, лазні

При розробці креслення ми враховуємо особливості приміщення, технічні властивості обладнання та матеріалів, що будуть у ньому застосовувані. Готове креслення бані або сауни ми погоджуємо із замовником та передаємо на виробництво для розрахунку вартості складових.

Кошторис

Завершальним етапом проектування є складання кошторису, який включає вартість матеріалів, обладнання, а також вартість монтажних робіт та додаткових послуг. Лише на цьому етапі робіт можна визначити остаточну повну вартість бані чи сауни за індивідуальним проектом.

Отож, якщо ви хочете мати власну сауну або лазню — звертайтесь до нас, щоб отримати попередню консультацію. Первинну інформацію ви можете також надіслати нам на електронну пошту.