українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Приладдя

Ароматерапія для сауни і лазні

З давніх-давен в будь-якій парній, чи це руська лазня або фінська сауна, використовувалися різні цілющі трави або настої на них для посилення лікувального ефекту від банних процедур. Сьогодні корисні властивості парилки можна посилити, додавши до традиційних банних ритуалів ароматерапію, тобто лікування цілющими речовинами, що містяться в ефірних оліях.

Лікувальні властивості ароматичних олій для лазні та сауни

Ароматизатори для лазні представляють собою натуральний екстракт на масляній або водній основі з коренів, стебел, листя, квітів або плодів рослин. Основна причина, по якій ароматерапія ефективніша саме в парній, полягає в тому, що гаряче повітря і пар дозволяє організму швидше й інтенсивніше поглинати корисні летючі речовини через дихальні шляхи або відкриті паром пори.

В інтернет-магазині Лучеськ можна купити різні концентровані ефірні олії або набори олій для лазні, а також готові ароматизатори для лазні та сауни. Кожна рослина має свої унікальні ароматичні з'єднання і специфічні лікувальні властивості, про які ви можете прочитати в докладному описі продукту.

Ароматерапія в лазні: як використовувати аромаитизатори

Найпростіший спосіб ароматерапії в парній – це інгаляція. Її можна проводити різними способами:

  • Кількома краплями змастити дерев'яні полиці в парній.
  • Використовувати для розчинення масла спеціальну чашу або зволожувач, заповнений водою.
  • Поливати збагаченою ароматичними маслами водою розпечені камені. Зверніть увагу, що капати на камені концентроване масло не можна: його потрібно попередньо додати в відро з водою, дотримуючись рекомендованих в інструкції пропорцій.

Аромамасла можна використовувати для створення корисних масажних сумішей або збагачення лосьйонів і кремів, які наносяться на шкіру після банних процедур. Залежно від очікуваного лікувального ефекту, для ароматерапії в сауні і лазні можна використовувати окремі масла або змішувати їх для створення ароматичних сумішей.

Доречі, рекомендуємо прочитати Правила використання ефірних олій в лазні.

Приладдя для сауни і лазні