українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Будівельні матеріали

Просочення і олія для сауни

Просочення і масло для внутрішньої обробки лазні і сауни

Грамотно облаштована лазня і сауна – це кращий вибір від всіх хвороб, нервів і стресів. За рахунок того, що натуральне дерево постійно піддається впливу високих температур, знаходиться в умовах підвищеної вологості, необхідна спеціальна обробка.

Вся сучасна, найбільш популярна і ефективна продукція пропонується до продажу в інтернет-магазині «Luchesk» по найбільш вигідному співвідношенню ціна-якість.

Переваги сучасних просочень для дерева

Сучасне масло і різні просочення забезпечують якісний і ефективний захист від вологи, появи цвілі, грибка. Також спецзасоби захищають деревину від зміни кольору і структури, щоб сауна і лазня служили довгий час.

На сьогоднішній день в інтернет-магазині «Luchesk» пропонується величезна різноманітність засобів:

 • Воскові просочення;
 • Водорозчинні емульсії;
 • Антисептики;
 • Масло;
 • Грунтовки твердих видів.

Щоб сауна або лазня радували довгий час використовується просочення на основі рицинової олії. У компанії «Luchesk» пропонується купити найширше різноманіття масел:

 • Лляне;
 • Апельсинове;
 • Сафлорове;
 • Конопляне.

Принцип дії спеціального засобу, ґрунтується на тому, що просочення проникає глибоко в волокна деревини. Це забезпечує ефективний захист від вологи, надає натурального кольору і дивовижного сяйва.

Такі ж властивості має спеціальне просочення для деревини на основі воску, наприклад парафінового або бджолиного. Перевага воску в тому, що він виключає появу плівки на полицях, тому деревина в приміщенні сауни дихає.

Використання антисептичних просочень обов'язково для місць, відвідуваних різними людьми. Це вбереже від виникнення бактерій і розвитку різних захворювань.

Просочення і масло для деревини в лазні і сауні забезпечують високу ступінь пожежної безпеки у приміщенні. Нерідко до складу спеціальних засобів входять барвники, пігменти або ароматичні компоненти. Це багато в чому дозволяє розширити спектр застосування просочення і масла, щоб підвищити функціональність.

Застосування просочень для дерева

Сьогодні на ринку продукції покупцям пропонуються просочення на органічній або хімічній основі. Але кожен вид, обов'язково має водовідштовхувальні властивості.

Щоб після застосування, просочення надало необхідного ефекту, зберігши при цьому первісний стан натурального дерева, необхідно проводити обробку захисним засобом не рідше 1 разу на рік.

Фахівці рекомендують проводити всі заходи по обробці деревини в парній в осінній період. Ні в якому разі не можна це робити навесні – це період початку сокоруху.

Обробка дерева важлива, щоб зберегти цілісність структури на довгі роки і захистити деревину від розкладання. В іншому випадку велика ймовірність утворення гнилі, цвілі.

Просочення антисептичними препаратами необхідно наносити на нове дерево, перед початком експлуатації парильні. Таким чином, лазня і сауна будуть якісно і ефективно захищені перед початком використання.

Отже, проводити просочення деревини необхідно за певними правилами:

 1. Першим кроком буде очищення покриття (якщо є фарба або лак) від бруду і пилу.
 2. Використовуючи м'який пензлик з широкою основою або валик, акуратно наноситься просочення.
 3. Використовувати парну можливо тільки після повного висихання олії або просочення.

Правильний вибір просочення, грамотне виконання рекомендацій по нанесенню на деревину дозволить уникнути багатьох проблем з парною. Це дає можливість зберегти натуральне дерево на довгі роки і з користю для душі і тіла паритися в натуральній лазні чи сауні.

В інтернет-магазині «Luchesk» пропонується купити продукцію за найбільш вигідною ціною, з доставкою в будь-яке місто України.

Матеріали для будівництва сауни і бані