українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Будівельні матеріали

Брус полиць для бані та сауни

Брус полиць в інтернет-магазині «Luchesk» з доставкою 

З особливою ретельністю і обережністю необхідно підійти до вибору бруса полиць, з якого будуть зроблені полиці. Це обумовлено постійним тісним контактом з деревиною і безпосереднім її впливом на комфорт і здоров'я.

Купити брус полиць на сайті «Luchesk»

У каталозі компанії «Luchesk» кожен споживач може за кращою доступною ціною купити високоякісний брус полиць, виготовлений з таких порід дерева, як:

  • кедр;
  • абаш;
  • липа.

Перевага використання цих матеріалів в тому, що вони не виділяють смол і володіють низькою щільністю, а значить конструкція полиць буде приємною і безпечною. Це говорить про те, що при високій температурі нагріву в парній, полиці і стіни, оббиті цим брусом, не будуть нагріватися, не зашкодять здоров'ю, допоможуть запобігти опікам і дискомфорту.

В інтернет-магазині «Luchesk» пропонується купити брус будь-якої довжини і розмірів, щоб оздобити будь-яке приміщення, незалежно від габаритів і площі. Співробітники фірми з радістю допоможуть грамотно прорахувати і підібрати необхідну кількість оздоблювального матеріалу для облаштування конкретної парної.

Оздоблення парної: поради та рекомендації фахівців

Лазня – справа тонка, але всі роботи можна виконувати своїми руками, головне дотримуватися відповідних правил, уважно вивчити рекомендації фахівців. Тільки в такому випадку каркас з якісного бруса в парній буде відповідати високим стандартам стійкості і надійності.

Виконуючи подібні роботи самостійно необхідно врахувати, що кріплення між брусом виконуються з таких же обрізків, щоб уникнути нагрівання металевих елементів.

Щоб запобігти вигину дощок, з яких виконується настил і полиці, їх довжина не повинна бути більше 60 см. Також це допоможе вільно циркулювати повітряному потоку в будь-якому напрямку.

Залежно від висоти полиць, розраховується кількість полиць і відповідно необхідного бруса.

Для кращого комфорту полиці в парній лазні і сауні повинні бути виконані у вигляді багатоярусних ступенів. Це забезпечить можливість поступово пропаритися в приміщенні, починаючи з нижньої і закінчуючи верхньою полицею.

Вибрати й купити брус полиць і багато інших комплектуючих в інтернет-магазині «Luchesk» можна з доставкою товарів додому.

Матеріали для будівництва сауни і бані