українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Приладдя

Бондарні вироби для сауни і лазні

Дерев'яне відро-водоспад для лазні, сауни, за доступною ціною

Лазня і сауна своєю появою і корінням сягають у далеку давнину, в той час лазневі процедури вважалися не просто розслаблюючими, вони прирівнювалися до цілющих, використовувалися для очищення душі і тіла. Вважалося, що лазня – це цитадель істинної чистоти, банний пар звільняє людину від брудних помислів, дарує гармонію тіла і душі.

Сьогодні лазня і сауна – це місце, в якому можна знайти спокій і умиротворення. Одним зі складових елементів є обливний бочок. У поєднанні з контрастними процедурами і ароматичними маслами зміцнити імунітет, позбутися від багатьох хвороб.

Кілька слів історії

Контрастні обливання холодною водою в лазні не рідкість, для цього використовують спеціальне відро-водоспад або купіль. Це загартовує організм, бадьорить, багато хто вважає, що такі процедури дарують другу молодість.

Цілющі властивості контрастного душу в сауні – це вже не просто слова, а основа багатьох легенд і обрядів. Існують дані, що таким способом навіть лікувалися в роки війни.

Англійська легенда свідчить, що в Великобританії в 1399 році, монарх Генріха IV заснував «Орден Лазні». Він включав прославлених лицарів, які в бою довели свою відданість і вірність короні. Але найголовнішим критерієм відбору було вміння в будь-яких «польових» умовах спорудити лазню.

Англійські солдати споруджували невеликі парні на швидку руку в будь-якому місці, парилися цілющим паром, обливалися і гартувалися холодною водою. Тільки завдяки таким процедурам, в постійній чистоті вони зуміли уникнути чуми. Як відра, нерідко використовувався звичайний таз або обливний бочок.

Але сьогодні, на щастя не військові роки, тому замінювати нічого не потрібно. Сучасний ринок банних аксесуарів рясніє різноманітними моделями, пропонуючи купити відро, купіль і інші аксесуари в різних варіаціях.

У каталозі інтернет-магазину «Luchesk» представлено відро-водоспад і купелі в широкому асортименті, різних обсягів і розмірів. Використання спеціалізованих аксесуарів в лазні чи сауні – це ознака хорошого тону, який демонструють справжні цінителі банної культури. Наскільки приємно облитися з купелі холодною водою при виході з парної.

Купіль для сауни та лазні – запорука здоров'я!

Багато сучасників називають обливний бочок – «руський душ». Ця процедура бадьорить, дарує незабутню гаму чудових відчуттів. У холодну пору року її можна замінити снігообтиранням або пірнанням в ополонку. Проста і нехитра конструкція відра-водоспаду робить процедуру обливання холодною водою легкою і веселою. Все досить просто, необхідно стати під ведро-водоспад, що встановлене на стелі або вгорі на стіні і смикнути за мотузку. Потужний потік холодної води, обіллє одним махом і подарує чудову бадьорість!

Асортимент інтернет-магазину «Luchesk»

Традиційно ведро-водоспад виготовляється з натурального дерева. Воно повинно бути закріплене вище людського зросту, на стіні або стелі, таким чином, щоб ємність легко могла перекидатися. Для надійності і безпеки кріплення рекомендується купити анкера.

Подача води в відро-водоспад здійснюється за допомогою шлангу, для контролю рівня води в відрі використовується простий поплавок.

Відро для обливань в лазні чи сауні – це на перший погляд нескладна конструкція, завдяки якій лазневі процедури набувають певної «родзинки». Легко і невимушено можна приймати лазневі процедури тільки в традиційній руській лазні, яка втілює в собі тисячолітні традиції і досвід.

Приладдя для сауни і лазні