українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Приладдя

Відра, ряжки, запарники, лійки, черпаки

Традиційно лазня і сауна – це місце, в якому «панує» натуральне дерево, тому всі аксесуари повинні бути відповідними.

У парну варто вибирати відра, черпаки і лійки, виготовлені з натуральної деревини. В інтернет-каталозі «Luchesk» представлено широкий асортимент дерев'яних аксесуарів, які напевно стануть прекрасним доповненням до загальної стилістики приміщення.

Відро або шайка необхідне для обливання і запарювання віників в справжній російській лазні. Кожен товар, запропонований придбати на сторінці сайту «Luchesk» виконаний з натуральної деревини. Він має не тільки чудовий зовнішній вигляд, але і цілющі характеристики. Найчастіше використовують таке дерево, як кедр, ялівець, липа, що мають приємні пахощі, які наповнюють всю парну.

Дерев'яні ложки для сауни по праву можуть вважатися універсальним інструментом, який використовується для подачі води на камені, для наповнення відра і в інших цілях.

Як вибрати банні приналежності?

Запарник, відро і інші дерев'яні аксесуари для лазні та сауни виготовляються за старовинною бондарною технологією, із застосуванням нетоксичного лаку або клею. Тільки ці речовини не шкодять здоров'ю при впливі високих температур.

Вибираючи серед усіх запропонованих порід дерева, варто звернути увагу на липу, яка володіє найбільш низькою теплопровідністю. Також можна відзначити, що саме липа має ніжний медовий аромат, при зіткненні з вологою.

Також цілком прийнятними вважаються лазневі приналежності з вільхи, вони виділяють при впливі води гіркуватий пряний аромат.

Для тих, хто любить попаритися в натуральній лазні – відро, шайка і багато іншого з натурального дерева, в каталозі «Luchesk» стане відмінним подарунком!

Приладдя для сауни і лазні