українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Будівельні матеріали

Вікна для бані і сауни

Компанія «Luchesk» пропонує споживачам вікно для сауни виняткової якості торгової марки «Tesli». Це високоякісна продукція, яка на протязі 15 років існування на ринку зарекомендувала якість, надійність довговічність.

Сауна або лазня – приміщення, в якому можна з легкістю оздоровитися, розслабитися. Важливо, щоб в лазні і сауні всі комплектуючі відповідали одній стилістиці. Вікна в сауну торгової марки «Tesli», представлені на сторінках інтернет-каталогу «Luchesk», це продукція з натурального дерева.

Вікно в сауні – необхідність чи декор?

Нерідко парилки роблять без вікон, хоча віконні конструкції можуть служити не тільки своїм прямим призначенням, але в якості стильної прикраси. Вікна допоможуть після банних процедур провітрити приміщення і не допустити появи цвілі, грибка. Завдяки ексклюзивному, оригінальному дизайну вікон, які пропонуються в інтернет-магазині «Luchesk», прекрасно доповнять інтер'єр і стилістику.

Основою є дерев'яний каркас, для якого використовується ясен, липа, дуб – всі породи, вирощені в екологічно чистих зонах українських лісів. У компанії «Luchesk» можна недорого придбати високоякісні віконні конструкції для житлових і комерційних приміщень.

Вікна торгового бренду «Tesli» надійні і мають приємний зовнішній вигляд, тому стають незамінним елементом кожної парної. Завдяки встановленню вікон «Tesli» лазня і сауна набуде затишного зовнішнього вигляду.

Вікна для бані та сауни купити в «Luchesk»

У каталозі інтернет-магазину «Luchesk» можна онлайн вибрати і купити вікна для парної лазні або сауни різної конструкції. Високою популярністю користуються глухі вікна, основа для яких – дерев'яний каркас з натуральних порід. Це віконні конструкції без відповідної вставки пластика або оргскла.

Перевага глухих конструкцій в тому, що вони запобігають появі протягів, допомагають надовго зберегти температуру в приміщенні. Також вони практично не піддаються деформації і надовго зберігають свій первинний зовнішній вигляд. В основному вони застосовуються в російських і фінських саунах.

Також в наявності завжди можна купити вікна для лазні та сауни із вставками з високоякісного і термостійкого скла (прозорого, матового).

В інтернет-каталозі компанії «Luchesk» також пропонуються високоякісні комбіновані вікна, які включають в конструкцію скляну частину і при цьому залишаються міцними і зносостійкими.

Сауна буде володіти якістю і зносостійкістю тільки з придбанням міцних сучасних вікон, для виробництва яких застосовувалися нові стандарти і високоточне обладнання. Це дає можливість гарантувати якість і довгий термін експлуатації віконних конструкцій, щоб сауна прослужила якомога довше.

Матеріали для будівництва сауни і бані