українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Обладнання

Освітлення для бань і саун

Світильники
Світлові лінійки

Освітлення для лазні та сауни з доставкою по Україні

Вибираючи освітлення для сауни та банного комплексу, парної, рекомендується не зупиняти свій вибір на дуже яскравих лампах. Адже парилка це місце, в якому всі сили кинуті на створення атмосфери спокою та релаксу, місця, де можна розслабитися. Тому сауна повинна володіти відповідною атмосферою, без яскравого світла.

Різноманіття вибору в компанії «Luchesk»

В інтернет-магазині «Luchesk» Україна клієнти можуть купити вологостійкий світильник для лазні та сауни, який відповідає всім правилам і нормам безпеки. Крім цього вони володіють характеристиками стилю та комфорту: мають матовий або скляний плафон, керамічний корпус. У конструкцію світильників включена спеціальна силіконова прокладка, яка перешкоджає проникненню вологи. Завдяки такому технічному рішенню світильник для лазні та сауни здатний витримувати без пошкоджень високу вологість і температуру в приміщенні парної.

Спеціальні лампи освітлення, якими має бути облаштована парилка, створені, щоб надати приміщенню м'яке розсіяне світло. Крім цього, одним з важливих переваг є простота, легкість в догляді і обслуговуванні.

Світильник встановлюється з використанням спеціальних абажурів, аналогом можуть бути світлові трубки на 12 Вольт.

Звернувшись в інтернет-магазин «Luchesk», споживач може купити вологостійкі світильники для лазні та сауни, а також оптоволоконне освітлення і стійку до термічного впливу світлову стрічку.

У каталозі продукції пропонуються моделі торгової марки «Cariitti» з можливістю оформити безкоштовну доставку по всій Україні.

У каталозі інтернет-магазину «Luchesk» запропоновано безліч цікавих і стильних варіантів для облаштування освітлення в парній. Стилістичне розмаїття дозволяє підібрати найбільш прийнятний вологостійкий плафон для домашніх саун і представницьких банних комплексів.

Стандартно для домашніх лазень і саун обирають непомітний класичний світильник, який представлений в компанії «Luchesk» величезним різноманіттям стельових і настінних моделей.

Таке ненав'язливе освітлення для лазні та сауни сприяє створенню приємної, розслаблюючої атмосфери.

Особливу увагу при виборі світильників для лазні та сауни слід звернути на рівень вологозахищеності. Щоб сауна і лазня були не тільки приємним місцем, але і безпечним.

Обладнання для саун і бань