українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Обладнання

Освітлення для лазні та сауни

Каталог світильників в сауну і лазню
Світильники
Світлові лінійки
Оптоволоконні світильники
Каталог абажурів для сауни
Абажуры для светильника
ПАЛ
Абажур кутовий кедр, липа
825 грн
ПАЛ
Абажур кутовий липа
660 грн
ПАЛ
Абажур кутовий з гімалайською сіллю, липа
1055 грн
ПАЛ
Абажур кутовий, гімалайська сіль, кедр
1980 грн
Cariitti Oy
Світильник SCA
2945 грн
Cariitti Oy
Оптоволоконне освітлення VPL10-E161
6138 грн
Cariitti Oy
Оптоволоконне освітлення VPL20-N211
22010 грн
Cariitti Oy
Оптоволоконне освітлення VPL20-N221
32767 грн
Cariitti Oy
Оптоволоконне освітлення VPL20-L114
35030 грн
Cariitti Oy
Світлодіодне освітлення VPL30-G217
18321 грн
Cariitti Oy
Світлодіодне освітлення VPL30-G223
22010 грн
Cariitti Oy
Світлодіодне освітлення VPL30-G229
25885 грн
Cariitti Oy
Оптоволоконне освітлення N221
29450 грн
Cariitti Oy
CR-18
930 грн
Cariitti Oy
CR-31
527 грн
Cariitti Oy
TL-100 Факел
1891 грн
Cariitti Oy
LH-100 Маяк
1891 грн
Relset
Блок живлення 220/12В 120Вт
918 грн
Relset
Світлова лінійка Relset LL12-50, 0,5м
1190 грн
Relset
Світлова лінійка Relset LL12-100, 1м
2380 грн
Relset
Світлова лінійка Relset LL12-150, 1,5м
3910 грн
Relset
Світлова лінійка Relset LL12-200, 2м
4590 грн
Mersen
Світильник LisiLux прямий
270 грн

Затишна атмосфера в лазні чи сауні залежить від багатьох факторів, в тому числі від правильно підібраного освітлення. Фахівці рекомендують не обмежуватися встановленням тільки комфортного для очей функціонального освітлення. Сучасний ринок освітлювальних приладів пропонує багато варіантів світильників, які допоможуть вигідно підкреслити гарний інтер'єр парної і створити цікаві декоративні рішення освітлення для лазень і саун.

Традиційні світильники для парної

Так як перебування в парній має бути комфортним і розслаблюючим, там не рекомендується встановлювати яскраве освітлення, яке буде сліпити очі. Зазвичай в парильні встановлюють світильники з м'яким розсіяним світловим потоком. Крім цього, всі освітлювальні прилади повинні бути стійкі до високих температур і підвищеної вологості.

Традиційним варіантом освітлення парної лазні або сауни є світильники з лампою розжарювання максимальною потужністю 60 Вт. При більш високій потужності лампа буде перегріватися, що може привести до виникнення пожежі.

На сайті Лучеськ можна купити світильники для саун і лазень, які мають водонепроникний корпус і плафон з рівнем захисту (IP) 54 і вище. Зазвичай максимальна жаростійкість таких приладів складає 1200С. У парилці найвища температура буде в районі стелі, тому світильники рекомендується монтувати на стіни, подалі від нагрівального елементу.

Оригінальне освітлення для лазні та сауни

В останні роки ринок освітлення саун і лазень зазнав динамічних змін. На зміну традиційним лампам розжарювання прийшли світлодіоди і оптоволокно. Найбезпечнішим варіантом для фінської сауни, руської парної або турецького хамама, де вологість досягає 100%, вважають оптоволоконні світильники або освітлювальні стрічки.

Справа в тому, блок що живиться від мережі, встановлений в сухому приміщенні далеко від парної, а в парильні знаходиться тільки світлопровідниковий оптоволоконний кабель. Він не проводить електричний струм, не боїться вологи і здатний витримувати температуру до 2000С. Оптоволокно має як торцеве, так і бічне світіння, що дозволяє використовувати оптоволоконні джерела світла для створення складних світлових композицій.

Часто в саунах і лазнях оптоволокно застосовують для контурного підсвічування підлог, полиць і інших елементів парилки, щоб зробити інтер'єр більш виразним. Головна вимога – стрічку можна розміщувати над нагрівачем і ближче 50 см від нього.

Який світильник обрати

Вибір освітлення для лазні та сауни багато в чому залежить від ваших фінансових можливостей. Безумовно, найбюджетніший варіант – традиційні світильники з лампою розжарювання, вміщеній в термостійкий алюмінієвий корпус і матовий скляний плафон.

Часто в парній встановлюють спеціальні «протитуманні» джерела світла, які навіть при високій вологості дають достатній рівень освітленості. Так як в парилці велика ймовірність дотику до розігрітого плафону, часто світильники додатково закривають дерев'яним бра. Це трохи понижує рівень освітленості, але повністю виключає опіки при випадковому контакті з приладом.

Освітлювальні прилади з оптоволокна хоч і коштують дорожче, мають більш цікавий дизайн. В інтернет-магазині Лучеськ ви можете купити настінні або оптоволоконні світильники для вбудування, які можна використовувати окремо або в комплексі з оптоволоконними і світлодіодними стрічками. Такий багатофункціональний комплект освітлення дозволить створити в сауні або лазні ексклюзивне декоративне освітлення.

Якщо ви сумніваєтеся, чи подібне освітлення підійде для вашої парної, зателефонуйте нам, щоб отримати детальну консультацію щодо правильної організації світла у вашій лазні чи сауні.

Обладнання для саун і бань