українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Інфрачервоні сауни

Інфрачервоні кабіни сауни

Купити інфрачервоні кабінки для сауни за доступною ціною

Хто б не хотів, придбати для свого будинку зручну, ефективну сауну, яка не займає багато місця? Це можливість розслабитися після складного трудового дня, провести добре час і оздоровитися! Для цього в інтернет-магазині «Luchesk» пропонується інноваційна інфрачервона кабіна для саун за доступною ціною. Кожен запропонований інфрачервоний тип кабінки має невеликі, компактні габарити, естетичний зовнішній вигляд і відмінно вписується в інтер'єр.

Інфрачервоні сауни: особливості

Такий інфрачервоний вид пристроїв має низький рівень енергоспоживання до 3 кВт, також вони можуть бути підключені до будь-якої електромережі. Така простота і зручність дозволяють використовувати інфрачервону сауну в будинку, квартирі, в заміському котеджі.

Щоб встановити/змонтувати інфрачервоний тип саун не потрібно багато місця, парилка на одну людину може бути з розмірами 1х1 м. Це нескладна, мобільна кабіна, яка досить легка в збірці і демонтажі, тому інфрачервону сауну легко можна перевозити на дачу влітку або в заміський будинок взимку. Це дозволить в будь-який зручний момент поніжитися в парній. Навіть простий обиватель зможе з легкістю самостійно зібрати інфрачервоний вид саун, витративши на це не більш 1 години.

Перевагою використання інфрачервоних кабінок в парній є порівняно невисока температура повітря, а значить, рясне потовиділення. Сауна забезпечує ефективне прогрівання з великою глибиною проникнення.

Інфрачервона сауна або кабіна буде готова до використання вже через 10—15 хвилин після включення.

Для всіх бажаючих скинути зайву вагу – інфрачервона сауна є прекрасним вибором. Всього за пів години використання, споживач може скинути до 2500 ккал, це можна порівняти з 30 хв. легкої атлетики, бігу і т.д.

Тепловий потік, який випромінює інфрачервоний тип ламп, рівномірно розподіляється від джерел, це чудова профілактика багатьох захворювань.

Переваги такого універсального пристрою дозволяють використовувати інфрачервону сауну в будь-якому віці, навіть маленьким дітям і людям бальзаківського віку, немає ніяких протипоказань.

Інфрачервона сауна на сьогоднішній день є власним центром здоров'я! Кабіна додасть незабутнього заряду бадьорості, настрою, пом'якшить перебіг багатьох хвороб гострої і хронічної форми.

Крім цього, встановивши такий інфракрасний вид міні-саун вдома, можна ввечері знімати втому і виводити токсичні речовини.

Інфрачервоні сауни та комплектуючі