українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Приладдя

Гімалайська сіль для бані і сауни

Існує багато любителів порадувати себе теплим паром в лазні чи сауні. Для цього в якості способу оздоровлення і зміцнення імунітету можна купити гімалайський вид солі.

Лікувальні властивості солі

Такий вибір не випадковий, вона характеризується повністю чистим складом і широким спектром корисних якостей. У складі гімалайської солі понад 80 мікроелементів, які успішно допомагають боротися з інфекційними захворюваннями, астмою, алергічними реакціями та різними імунними хворобами.

Багато хто використовує сіль, як елемент будівництва банних комплексів, наприклад, для зведення соляних стовпів або спеціальних блоків. Гімалайський вид солі дозволяє збагатити повітря в кімнаті парної натрієм і барієм, які своїм впливом руйнують неправильні молекулярні сполуки в організмі людини.

До основних лікувальних властивостяей солі можна віднести наступне:

  • Відновлення сольового балансу;
  • Чищення судин і організму в цілому;
  • Омолодження;
  • Нормалізація нервового стану;
  • Відновлення тонусу м'язової системи;
  • Покращення потоку крові;
  • Антибактеріальні властивості.

Сіль гімалайська в компанії «Luchesk»

Гімалайський тип солі дозволяє позбутися від проблем розсіяного склерозу і зруйнувати сольові відкладення в організмі людини. Сіль використовується сьогодні в сфері косметології, тому має широке поширення в СПА-центрах, салонах краси.

В інтернет-магазині «Luchesk» пропонується купити рожеву Гімалайську сіль в брикетах, плитці, колоту в різних фракціях. На всю продукцію діє вигідна пропозиція ціна-якість.

Цегла і плитка використовуються як елемент будівництва. Вони мають характеристики міцності і довговічності. Нерідко з них викладають підлогу в парилці, тоді в приміщенні дуже корисно ходити без взуття.

Крихта гладка і груба колота, викладається на гарячі камені в парній. Систематична подача води – це корисна і ефективна процедура, завдяки якій лазня або сауна наповнюється прекрасним ароматом.

Приладдя для сауни і лазні