українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Приладдя

Аксесуари для сауни і лазні

Додаткові аксесуари

Лазня і парні процедури не просто веселий захід, це ритуал, просочений тисячолітніми традиціями. Щоб все пройшло, як задумано, необхідно підготувати цілий арсенал додаткового банного приладдя. Такі аксесуари не тільки створюють відповідну атмосферу в парильні, а й істотно спростять процедуру перебування, додадуть комфорту.

Асортимент компанії «Luchesk»

В інтернет-каталозі компанії «Luchesk» пропонується купити аксесуари для повної комплектації і декорування, щоб лазня приносила справжню насолоду:

  • Підголовник;
  • Таблички різьблені з дерева;
  • Трапик або декінг;
  • Декоративні панно на банну тематику;
  • Вішак для халатів;
  • Полички для банних аксесуарів;
  • Віники.

Кожен аксесуар, представлений на сторінках каталогу «Luchesk», виготовлений з якісної натуральної деревини.

Одним з невід'ємних елементів кожної парної є якісний віник, який дозволяє відчути всі принади руської лазні. У компанії «Luchesk» клієнти можуть купити масажний віник з канадського ялівцю. Завдяки цьому лазня або сауна допоможе зміцнити імунітет, поліпшить кровообіг, омолодитися.

Натуральне дерево, яке використовується для виготовлення різних банних аксесуарів, благотворно впливає на організм людини. Тому декінг, трапик, вішалка, які сьогодні користуються широкою популярністю, виробляють найчастіше з липи або африканського дуба.

Анатомічно правильний підголівник – це можливість зручного і комфортного відпочинку, він дозволяє повністю розслабитися в парильні.

Всі вироби для парилки виготовляють з деревини вищого сорту, що не виділяє смол. Так, наприклад, липа відрізняється низькою теплопровідністю, хорошою вологостійкістю і при цьому готовий виріб не обпалює тіло. Підголівник виконаний спеціально під контур шиї і голови, щоб верхні відділи хребта повноцінно розслабилися.

Ґратчасті трапи на підлогу підвищують циркуляцію повітря, виключають застій води на підлозі і появу цвілі. Вони зручні і комфортні, по ним можна з легкістю ходити босоніж в парильні.

Приладдя для сауни і лазні