українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Обладнання

Парогенератори для хамама

Парогенератори

Любителі попаритися в лазні знають, що у вологій парній процес виведення токсинів через шкіру проходить значно швидше, ніж при сухому парі. Тому навіть в фінських саунах намагаються піддати парку, виплескуючи воду на відкриту кам'янку. Але домогтися м'якого, легкодисперсного пару таким чином досить складно. Так чи варто робити зайві рухи тіла в парній, якщо можна розслабитися, а всю роботу за вас зробить спеціальний пристрій – парогенератор.

Пароутворювачі для всіх типів лазень

Перш за все, пароутворюючі апарати призначені для хамамів, так як в наші дні мало які турецькі лазні обігрівають за допомогою котлів. Також пароутворювач не буде зайвим в руській парилці, якщо банна піч не обладнана вбудованим парогенератором.

У фінських саунах з електрокам'янкою парогенератор монтується в якості додаткового обладнання, що дозволяє пом'якшити сухе повітря і відчути різницю між двома температурними режимами, які створюються в одному приміщенні.

Пристрій здатний видавати пар різної температури (30—900С) і автоматично підтримувати необхідний рівень вологості в парній. Залежно від щільності і температури пару, в парилці можна створювати потрібний мікроклімат з мінімальними зусиллями з боку користувача. Все, що потрібно власнику, – задати інтенсивність і інтервал подачі пари парогенератора. Після цього всі процеси протікають автоматично, тому утворення пару буде проходити рівномірно, без коливань температури і вологості повітря.

Влаштування і принцип роботи парогенератора

Незалежно від моделі, кожен пароутворювач включає в себе обов'язкові складові:

• резервуар для води;

• нагрівальні елементи;

• пароутворюючий блок;

• донесення подачі води і пари;

• датчик парогенератора;

• блок управління парогенератором.

Принцип роботи у всіх парогенераторів однаковий. З використанням апарата вода автоматично подається з системи в бак, і одночасно включається нагрів води. У різних моделях пароутворювачів вода нагрівається за допомогою ТЕНів, електродів або методом індунціі. Буквально через 10—15 хвилин після включення утворений від нагрівання пар починає надходити в парилку. При зниженні рівня рідини в резервуарі до певної позначки, бак автоматично заповнюється до потрібного обсягу.

Як вибрати парогенератор

В інтернет-магазині Luchesk можна купити побутові або комерційні парогенератори, які підбираються залежно від площі парної.

• для лазні розміром до 5 м3 потрібно пароутворювач потужністю 4—5 кВт,

• для парної 10—12 м3 – 8—9 кВт,

• для великих приміщень – агрегат потужністю не менше 12 кВт.

При покупці парогенератора в магазині Лучеськ ви обов'язково отримаєте професійну допомогу у виборі відповідної моделі, а також докладні рекомендації по встановленню обладнання.

Обладнання для саун і бань