українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Обладнання

Парогенератори для хамама

Сучасні парогенератори для лазні та сауни

Щоб сауна або лазня швидко і без особливих зусиль заповнилася паром, багато хто використовує сучасний парогенератор. Самостійно добитися легкого, гарного пару досить складно, це довгий і важкий процес. Для максимального комфорту споживачів пропонується купити ефективні електричні парогенератори.

Принцип роботи парогенераторів

Це пристрої, які дозволяють з легкістю створити легкий, ефективний пар, не витрачаючи на це багато часу. Вони працюють в автономному режимі, обробляючи параметри заданого градусу в приміщенні, існуючої вологості повітря. Це дозволяє отримати в результаті ідеальний мікроклімат, що повністю відповідає очікуванням. В інтернет-магазині «Luchesk» пропонується вигідна, доступна ціна на всю продукцію.

Найчастіше сауна або лазня обладнана кам'янками електричними або на дровах, але для утворення пари потрібен постійний догляд і топка. Тепер щоб отримати сприятливий дрібнодисперсний пар потрібно всього кілька хвилин!

Парогенератор для бань і саун – це унікальна сучасна технологія. Вони не мають недоліків, вже через 10—15 хвилин після включення, приміщення заповниться приємним теплим паром, починаючи процес парогенераціі.

Принцип роботи парогенераторів грунтується на нагріванні тенів всередині печі. Цей процес забезпечує оперативне випаровування, тому вода перетворюється в мілкодисперсну масу. Це і є легкий пар, який стандартними методами отримати досить проблематично.

Установка і монтаж парогенераторів: поради

Щоб пристрій функціонував правильно, необхідно не тільки вигідно його купити, але і подбати про грамотне встановлення:

  • Парогенератор рекомендується встановлювати поблизу від сауни або парного приміщення;
  • Слід вибирати мінімальну довжину проводу, щоб знизити рівень утворення конденсату;
  • Приміщення парилки обов'язково має включати ефективну вентиляцію;
  • Монтувати парогенератор рекомендується вище або нижче рівня парної, щоб виключити вигин кабелю і можливі водяні кишені, які перешкоджають парогенераціі.

Використовуючи поради фахівців можна без зусиль встановити обрану модель парогенератора в приміщенні своїми руками. Таким чином, сауна і лазня будуть облаштовані сучасними функціональними пристроями.

Асортимент вибору парогенераторів

Сучасний парогенератор, запропонований на ринку послуг, облаштований дистанційним пультом управління, який дозволяє на відстані підтримувати мікроклімат і заповнювати в разі потреби приміщення парної паром.

Парогенератори є пристроєм, який працює від мережі живлення. Перевага цього електричного приладу в тому, що він може функціонувати в умовах високої вологості. Безпечна працездатність системи забезпечується додатковим захистом та ізоляцією всіх електричних вузлів, елементів і кабелів.

В асортименті сучасної продукції представлені найрізноманітніші моделі парогенераторів з відмінностями в конструкції. Компанія «Luchesk» пропонує краще співвідношення ціна-якість, з доставкою продукції.

Парогенератор забезпечує можливість отримати пар в потрібному обсязі в оптимальний час. Систематичне відвідування лазні або сауни благотворно впливає на організм людини, зокрема на органи дихання. Крім цього з легким ефективним паром можна створити неповторну атмосферу парної, додати затишок, розслабленість і спокій.

Обладнання для саун і бань