українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Будівельні матеріали

Термо-пароізоляція для сауни і бані

Купити недорогу і якісну термоізоляцію в інтернет-магазині «Luchesk»

Термоізоляція – це невід'ємна частина облаштування приміщення парної, щоб лазня або сауна подарувала справжню насолоду і цілющий ефект.

Облаштування термо- і пароізоляції в лазні, сауні

Найчастіше використовують такий матеріал, як мінеральна вата, за рахунок того, що вона стійка до високих температур і вологості. Цей матеріал не псується і не гниє з плином часу.

Обшивати мінватою або плитами необхідно не тільки стіни, але також стелю, щоб термоізоляція була максимально ефективною. Вибирати потрібно матеріал на основі натуральних волокон, таким чином лазня, сауна стають істинно цілющим заходом. Щоб утеплювач через довгий час експлуатації не втратив своїх характеристик, необхідна грамотно продумана теплоізоляція в приміщенні.

Для цього в інтернет-магазині «Luchesk» пропонується вигідна ціна на фольгований алюмінієвий папір. Фольга застосовується для герметизації, за допомогою ефекту зворотного випромінювання нагрітих елементів.

Термоізоляція має найважливіше значення в облаштуванні руської лазні, адже з її допомогою можна домогтися більшого рівня вологості в приміщенні.

Вибираючи для цього матеріали, необхідно звернути окрему увагу на рівень їх безпеки. Використовувати будівельні та оздоблювальні матеріали, в яких є токсичні речовини неприпустимо. В іншому випадку термоізоляція буде просто небезпечною!

Покрокове влаштування паро- і теплоізоляції

Теплоізоляція в приміщенні парилки не складний процес, але вимагає певних знань і дотримання покрокових інструкцій, рекомендацій:

  1. Спочатку необхідно виконати монтаж каркаса, на якому внаслідок буде встановлено скловолокно. Термоізоляція в якості основи повинна містити брус з дерева, з перетином 50х50 мм.
  2. Брус необхідно прибити до внутрішньої сторони стіни. Між кожною стійкою має бути відстань не менше 550 мм. Вибір такої відстані пов'язано з шириною листа утеплювача – 1200 мм.
  3. Розрізати лист мінеральної вати надвоє, отримавши ширину – 600 мм, зайвий матеріал не обрізати, він послужить для якісної фіксації утеплювача в порожнині каркаса. В такому разі не знадобиться додаткове кріплення і фіксація.
  4. Після цього встановлюється фольга всередині приміщення, поверх листів утеплювача, її потрібно закріпити спеціальним монтажним скотчем. Це буде якісний суцільний шар пароізоляції.
  5. Дуже важливо, щоб теплоізоляція при облаштуванні повністю виключала щілини в кутах і на стиках матеріалу. Якісна, правильно виконана теплоізоляція дозволить не допустити накопичення конденсату, утеплювач повинен щыльно прилягати до стіни.
  6. Після виконаних робіт, поверх всієї конструкції монтується оздоблювальний матеріал. Для цих цілей можна вибрати вагонку, яку необхідно закріпити на каркасі з дерев'яного бруса.

Вибір матеріалу: поради та рекомендації

Незалежно від типу, в якості ефективного утеплювача рекомендують вибирати матеріал, товщиною не менше 50 мм, краще 80—100 мм. Також щоб домогтися товщини утеплювача в 100 мм, можна укласти два шари обраного матеріалу по 50 мм. У такому випадку немає необхідності використовувати фольговану плівку після першого шару утеплювача. Пароізоляція укладається після другого шару утеплювача, при цьому важливий момент – алюмінієва плівка повинна бути монтована тільки з внутрішньої сторони приміщення.

Важливо! Багато працівників намагаються повністю замотати всю конструкцію фольгою, «вкриваючи» пароізоляцію з усіх боків, не залишаючи вільної «дихаючої» поверхні. Це помилкове рішення! В такому випадку паронепроникна плівка не дає можливості утеплювачу «дихати» і провітрюватися. Тоді волога парау збирається в шарах утеплювача і в результаті мінвата стає мокрою, пріє і розвивається грибок, цвіль.

Щоб цьому запобігти, сауна має володіти легкою вологою парою, яка повинна без перешкод проходити крізь мінеральну вату і виходити назовні.

Звернувшись в компанію «Luchesk», можна придбати всі необхідні матеріали, для влаштування термоізоляції і пароізоляції в сауні і лазні. Сауна завжди асоціюється з теплом і комфортом, цього можна легко домогтися, разом з комплектуючими інтернет-магазину «Luchesk».

Матеріали для будівництва сауни і бані