українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Каталог товарів

Приладдя для сауни і лазні

Виробники

Відвідування сауни або лазні – це цілий ритуал, який несе в собі користь для тіла і психологічного стану. Щоб оздоровчі процедури були максимально ефективними і комфортними потрібен чималий арсенал різних банних аксесуарів, купити які можна в інтернет-магазині Лучеськ.

Віники для лазні

Банні віники є одним з найнеобхідніших аксесуарів в будь-якої парної. Не тільки руська лазня, але і фінська сауна з віником з берези, дуба, ялівцю має цілий ряд цілющих переваг. Кожна рослина, що використовується для виготовлення цього банного аксесуара, має свої плюси і допомагає вирішити конкретні проблеми:

  1. Дубовий віник для лазні добре очищає шкіру, допомагає зняти напругу, заспокоїти нерви, поліпшити якість сну.
  2. Березовий віник для лазні допомагає очистити організм від солей, ефективно бореться з проблемами шкіри, позитивно впливає на роботу легенів.
  3. Липовий віник для лазні робить шкіру еластичною, зміцнює імунну систему, заспокоює нерви.
  4. Евкаліптовий віник для лазні знищує бактерії, покращує кровообіг, зменшує біль в суглобах, лікує проблеми зі шкірою і респіраторні захворювання.
  5. Бамбуковий віник для лазні зменшує біль ви м'язах, покращує кровообіг, допомагає в боротьбі з ожирінням, депресією і стресом.

Варто відзначити, віники не обов'язково повинні бути зроблені з однієї рослини. Для створення максимального ефекту можна комбінувати різні рослини. Для цього достатньо купити кілька різних віників для лазні: ялівцевий, дубовий, березовий, ялиновий, смерековий – і самостійно зробити їх них потрібний мікс.

Дерев'яні лазневі приналежності

Как відомо, дерев'яні вироби створюють особливу атмосферу в парній і благотворно впливають на загальне самопочуття. Багато з таких аксесуарів не є обов'язковими, але роблять лазневі процедури більш комфортними:

  • Анатомічний дерев'яний підголовник використовується для більш комфортного відпочинку в парній, допомагаючи розслабитися і зняти напругу в м'язах.
  • Зливний трап для лазні підвищує циркуляцію повітря, запобігає застою води на підлозі і утворенню цвілі.
  • Панно з ялівцю для лазні та сауни несе як декоративну так і оздоровчу функцію. При нагріванні дерево виділяє приємний аромат, який при вдиханні надає цілющої дії на організм і сприяє повному релаксу.

Також на нашому сайті ви можете купити дерев'яні вішалки для банної одягу, полички для банного приладдя та інші дерев'яні аксесуари для саун і лазень, які ефектно доповнять антураж парної і зроблять перебування в ній більш зручним.