Як вибрати піч для сауни чи лазні
Під час проектування сауни, чи (досить часто) вже в процесі її будівництва, настає момент, коли потрібно вибрати та придбати піч для сауни, і цей вибір буває геть не просто здійснити. У продажі є продукція вітчизняних і закордонних виробників, яка відрізняється дизайном, ціною, технічними даними, якістю.
Чимала кількість покупців виробила звичку попередньо шукати інформацію про певний товар в інтернеті. Не виключенням стали і банні печі. Цей продукт коштує чималі гроші, має бути довговічним, надійним і безпечним в користуванні. Тому вибір повинен бути зважений та обміркований. І, зазвичай, потрібні поради фахівця, можливо друзів чи знайомих, які вже мають власну сауну і певний досвід в користуванні.
Перед придбанням покупці бажають ознайомитись не тільки з існуючим асортиментом товарів, їхніми характеристиками і цінами, а й почитати відгуки користувачів (свою думку про це напишу трошки далі). Google чи Яндекс відображають у результатах пошуку багато веб-ресурсів, проте там, інколи чи переважно, важко знайти дійсно цікаву і, головне, корисну інформацію.
Справа в тому, що інтернет просто переповнений інформацією, велика частка якої неякісна. Для того, щоб збільшити кількість відвідувачів інтернет-магазинів або інших веб-ресурсів за певними запитами, власники наймають спеціалістів з пошукової оптимізації для написання тематичної статті. Оскільки більшість замовників не бажає витрачати на це значні кошти, та й сама робота коштує зараз відносно дешево, публікації з інших тематичних ресурсів у кращому випадку просто переписують. Можете уявити собі, якою стає стаття після кількох таких переписувань.
Зазвичай роботу по написанню (переписуванню) статей виконують не фахівці у сфері тематики статті. Щоб написати дійсно якісний корисний і цікавий матеріал необхідно бути повністю обізнаним у цій справі, або затратити чимало часу для вивчення. Проте, зважаючи на вартість часу для написання статті, можна припустити, що вивченням або не займаються зовсім, або знайомляться поверхнево.
Щодо відгуків на веб-майданчиках. Моя думка така, що правди там мало. Їх часто пишуть самі власники веб-майданчиків, або наймані працівники. А ще написання відгуків замовляють за гроші на спеціалізованих ресурсах. Впевнений, найкращий і реальний відгук ви отримаєте лише від знайомої людини, що користувалась послугами організації чи продуктом.
У нас була сторінка відгуків, проте ми її закрили у зв’язку з низькою активністю. Насправді людям лінь заходити повторно, щоб спеціально залишити відгук про компанію або товар, часто вони про це забувають. Нагадуванням може бути електронний лист або персональний дзвінок.
Зазвичай люди витрачають час на звернення (відгуки) — коли це скарги. Вважаю кращим, коли клієнт звернеться з проблемою безпосередньо, за допомогою телефону або електронної пошти. Не варто «виносити сміття в люди».
Тепер ближче до теми. Я надам дійсно корисні і практичні рекомендації, розкажу на що слід звернути свою увагу при виборі печі в сауну або лазню.
Спершу, лише зверну вашу увагу на те, що усі печі поділяють за видом енергоносія:
- електричні,
- на дровах,
- газові.
Гадаю, що ви вже вибрали, який тип печі за енергоносієм будете використовувати, а якщо ні, раджу прочитати статтю «Піч для сауни: дрова, електрика чи газ? Усі за і проти».
Щоб вибрати піч для сауни відповідного типу за енергоносієм читайте:
Газові печі для сауни я не буду розглядати, так як в Україні попит на них дорівнює нулю.
Сподіваюсь, мені вдасться всебічно розкрити теми та допомогти вам у виборі.
Пєсков Ігор, керівник компанії Luchesk.