українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Каталог товарів

Печі та каміння для сауни

Виробники

До вибору печі для лазні приступають після закінчення будівництва, виконання оздоблювальних робіт та декорування приміщення. Це відповідальний крок, коли потрібно вирішити, який вид печі використовувати: електрокам'янку або на дровах. Вибір печі залежить від обсягу парної і побажань господаря. Українські, фінські та німецькі виробники випускають нагрівальні прилади, які відрізняються ціною, дизайном і технічними показниками. Потужність печі необхідно попередньо розрахувати, орієнтуючись на площу приміщення.

Гортаючи онлайн-каталог, можна ознайомитися з аксесуарами і асортиментом конструкцій для обігріву приміщення. Вони виготовлені з різного матеріалу, відрізняються ціною і способом встановлення. У нашому магазині можна купити:

  • печі дров'яні;
  • кам'янки електричні;
  • пульти управління.

Вибір печі для лазні

Для облаштування лазні враховують фінансові можливості, побажання, визначають функції парилки. Багатьох приваблюють класичні печі на дровах, коли приємний аромат диму наповнює парну і баню. При цьому не потрібно проводити електропроводку. Розтопити піч на дровах можна завжди: навіть якщо в житловому приміщенні відключили електроенергію, банна процедура не відміниться. Електрокам'янки зручні в експлуатації. Щоб прогріти лазню, не потрібно прикладати особливих зусиль. З кам'янками не потрібно заготовлювати дрова, шукати для них місце і споруджувати димохід, що в деяких випадках є великою перевагою.

Дров'яні печі для лазні

Звичною для традиційної лазні або сауни стали печі, які розтоплюються дровами. Для їх виробництва використовується якісний матеріал і сучасне обладнання. Печі на дровах надійні, їх ККД майже не відрізняється від конструкцій, що працюють від електрики.

Печі для лазні на дровах потрібно розтоплювати заздалегідь, так як вони нагріваються довше, ніж електрокам'янки, але і зберігають тепло протягом більшої кількості часу.

При виготовленні конструкції виробник використовує сталь і чавун. Вони відрізняються швидкістю нагріву і теплоємністю. Чавун – довговічний матеріал, але більш крихкий. Від різкого удару важким предметом виріб може розколотися. Менеджери магазину завжди допоможуть підібрати оптимальну конструкцію покупцям, які не можуть вибрати самі. Печі на дровах буває двох типів: з виносом або без. Вони розрізняються способом закладки палива. Якщо нагрівач з виносом, для додавання дров не буде потрібно вносити їх в парилку. В цьому випадку їх закладка здійснюється з сусіднього приміщення, передбанника. Завантажити пічку без виносу можна, якщо перебуваєте в парильні.

Електричні печі для лазні

Електрокам'янка відрізняється простотою використання. В процесі експлуатації не потрібно розпалювати вогонь, робити запас дров, заносити паливо в приміщення. Електричний пристрій характеризується практичністю, довговічністю, має високий ККД. Перевагою цієї конструкції є відсутність димоходу, тому для її встановлення можна вибрати місце посередині приміщення або біля стіни. Існують долішні і настінні пристрої. Дизайн електричної печі підбирається під особливості інтер'єру.

Купуючи електричний прилад, потрібно звернути увагу, що багато моделей вимагають трифазного харчування. Вони повинні підключатися до напруги 380 В. Не завжди виробник встановлює в конструкціях пульт управління, тому його потрібно придбати окремо. Для управління з приміщення передбанника знадобиться виносний пульт.

Телефонуйте або пишіть нашим менеджерам для консультації і замовлення пристрою.