українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Вимірювальні прилади

Термометри для сауни і лазні

Відвідування фінської сауни або руської парної вже давно перейшло з розряду гігієнічних процедур в особливу форму оздоровчого відпочинку. Безумовно, у кожної людини свій поріг температурної чутливості. Але все ж є рекомендовані лікарями межі максимальних температур, при яких банні процедури будуть корисними для здоров'я. Щоб мати можливість контролювати температуру, обов'язково повинен бути спеціальний термометр в сауні або лазні.

Яка температура повинна бути в парній

Оптимальна температура підбирається в залежності від того, сухе або вологе повітря в парній. Справа в тому, що сухий жар переноситься організмом легше, тому в фінській сауні рекомендується дотримуватися режиму в 70 – 110°C, а в російській лазні - 60 – 90°C.

Рекомендований температурний діапазон підходить для більшості людей, але краще підбирати мікроклімат парилки індивідуально з урахуванням особистих переваг і стану здоров'я і контролювати його за допомогою спеціального термометра.

Де правильно встановити термометр в парній

Щоб показання були максимально точними, банний термометр повинен бути встановлений на відстані 20 – 30 см від стелі. Він не повинен знаходитися близько до печі, поруч з вікном або дверима, термометр також не варто вішати, так як в цьому випадку показники будуть занижені.

Види банних термометрів

В інтернет-магазині Luchesk можна купити три різновиди термометрів для саун і лазень:

  • Рідинні (капілярні) термометри мають вигляд звичайного градусника зі шкалою від 0 до 140°C і кроком в 1 градус. Це прості, надійні і недорогі пристрої, які досить точно показують температуру. Градусник для парної найчастіше закріплений на красиву дерев'яну основу, яка чудово впишеться в загальний дизайн будь-якої парної.
  • Стрілочні термометри виглядають як настінні механічні годинники з температурною шкалою кроком в 5—10 градусів. Щоб циферблат пристрою було добре видно в слабоосвітленому приміщенні, багато моделей мають оптоволоконне підсвічування.
  • Електронні лазневі термометри є більш складними цифровими пристроями. Вони оснащені вбудованим термодатчиком, який встановлюється в парній лазні або сауны і передає показники на основний блок (він встановлений за межами парилки). Поточна температура відображається на електронному табло термометра. Деякі моделі дозволяють задати параметри бажаної температури, при досягненні якої пристрій подає звуковий сигнал.

Також на сайті Лучеськ можна купити термогігрометр, який крім температури буде показувати рівень вологості в сауні або лазні. Якщо у вас є питання або потрібна допомога у виборі відповідних вимірювальних приладів, наші фахівці із задоволенням проконсультують по будь-якому питанню.

Вимірювальні прилади