українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Вимірювальні прилади

Термогігрометри для сауни і лазні

Термометр і гігрометр для лазні – обов'язковий атрибут будь-якої парилки. Температура і вологість – показники, які необхідно контролювати, щоб уникнути небезпечних для життя людини умов.

Термогігрометри для лазні та сауни

Вони являють собою комбіновані прилади для вимірювання температури і відносної вологості. Термогігрометри для лазні та сауни дозволяють легко контролювати інтенсивність горіння печі і рівень пару. Якщо в парильні не встановлено термогігрометр, то можна перевищити допустимий санітарними нормами показник пару і жару. Це стане причиною поганого самопочуття відвідувачів лазні або сауни.

У нашому каталозі ви знайдете прилади, які відповідають необхідним вимогам:

  • Герметичність. Термогігрометри не пропускають всередину водяну пару і повітря.
  • Надійний корпус. Він виконується з міцних матеріалів, зміст яких не піддаються механічним пошкодженням і дії корозії. Це може бути термостійке дерево, метал або жароміцний пластик.
  • Зручність. Вимірювальні шкали чіткі і великі, цифрові показники можна побачити навіть за умови високого пароутворення.

У виборі пристрою слід орієнтуватися на діапазон допустимих показників, матеріал, особливості дизайну.

Купити термогігрометр в Україні допоможе інтернет-магазин Luchesk. Ми пропонуємо великий каталог приладів високої якості. Ціни товарів залежать від їх виду і виробника. Оплатити покупку можна готівкою в офісі компанії, за рахунком-фактурою в банку або картою онлайн. Доставка виконується транспортними компаніями «Нова Пошта», «Ін-Тайм» або «Делівері». Менеджери компанії дадуть відповідь на питання, що цікавлять і допоможуть підібрати модель в залежності від потреб.

Вимірювальні прилади