українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Вимірювальні прилади

Пісочні годинники для сауни і лазні

Час перебування в парильні для кожної людини індивідуальний. Для деяких досить 5 хвилин, а для інших цього занадто мало. Коли людина знаходиться в лазні, вона погано контролює час. У цьому їй допомагають спеціальний годинник. Для вимірювання часу, проведеного в парильні, використовуються електронні або пісочний моделі. Другий варіант вважається більш надійним. Пісочний годинник для лазні простий у використанні. Його не потрібно заводити або заряджати. Такі моделі добре доповнюють інтер'єр парилки, виглядають, як привабливий аксесуар.

Пісочний годинник для лазні та сауни

Піскові годинники для лазні та сауни необхідно підбирати за кількома критеріями.

  • Пісок в годиннику повинен бути контрастним за кольором стін парилки і корпусу виробу. Так пар не завадить бачити час.
  • Скляні колби пристрою повинні бути герметичними, щоб пісок не мокрів із-за високої вологості приміщення.
  • Щоб точно визначити час, корпус годинника оснащують спеціальною шкалою.
  • Матеріал корпусу повинен добре витримувати високі температури, не виділяти неприємні запахи і не деформуватися. Найнадійніший варіант – моделі з дерева. Матеріал просочують спеціальними речовинами, які допомагають йому витримувати високу вологість і температуру.

Встановлювати пісочний годинник бажано на стіну в поворотному корпусі. Якщо розмістити його на підставку або полицю, він може впасти і розбитися.

Пісочні годинники для сауни коштують недорого. Ціна залежить від корпусу і піску, який використовується у виробництві. Дорогі моделі виготовляються з екзотичних порід дерева. Пісок в них може мати особливий дизайн. Замовити годинник з доставкою можна в інтернет-магазині Luchesk. Товари відправляємо у всі міста України обрані клієнтом як транспортна компанія.

Вимірювальні прилади