українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Вимірювальні прилади

Пісочні годинники для сауни і лазні

Кожен любитель лазні знає, що відвідування парилки корисно для тіла і духу. Але яким би відмінним не був мікроклімат в парильні, занадто тривале перебування в ній може привести до негативних наслідків – від запаморочення до більш серйозних для здоров'я проблем. Тому дуже важливо суворо контролювати час перебування в парній, а для цього варто купити спеціальний годинник для лазні та сауни.

Різновиди банних годинників

Щоб відстежувати час в парній лазні або сауні, не можна використовувати звичайний годинник, так як вони не витримають високих температур і підвищеної вологості. Є кілька видів годин, які можна використовувати в саунах і лазнях і які можна купити в інтернет-магазині Лучеськ:

  • Механічні банні годинники. Відрізняються від звичайних вологозахисним корпусом і стійкими до високих температур елементами.
  • Пісочні годинники для лазні та сауни. Вважаються кращим варіантом для будь-яких парних, так як мають просту і надійну конструкцію. Запаяна колба годинника виготовлена з вогнетривкого скла і поміщена на дерев'яний корпус, в якому деревина оброблена спеціальними складами, завдяки яким матеріал добре переносить високу вологість і перепади температур. Щоб контролювати час було простіше, в колбу засипаний кольоровий пісок, а шкали мають добре видиму розмітку. Обертова конструкція годинника дозволяє одним легким рухом перевернути колбу для нового відліку часу.

Крім цього в інтернет-магазині Luchesk можна купити так звані банні станції. Це комбінований вимірювальний прилад, на корпус якого закріплені пісочний таймер і спиртовий термометр. Також корисним пристроєм для сауни та лазні буде термогігрометр, який дозволить контролювати два найважливіших параметри мікроклімату парної – температуру і рівень вологості.

Якщо ви сумніваєтеся, які вимірювальні пристрої потрібні у вашому випадку, менеджери магазину нададуть вичерпну інформацію по кожному товару і допоможуть підібрати всі необхідні прилади.

Вимірювальні прилади