українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Бондарні вироби

Бочи купелі

Обов'язковим ритуалом після відвідування фінської сауни або руської парної є контрастне обливання або занурення в холодну воду. Така процедура дозволяє нормалізувати температуру тіла і сприяє загартовуванню організму. Якщо раніше парилки додатково обладнувалися басейном, то в останні роки більш популярно використовувати бочки купелі для лазні.

Різновиди купелей для лазні

Спочатку купелі виготовлялися виключно з дерева та нагадували зовні велику бочку з дощок, скріплених металевими обручами. Сьогодні на ринку з'явилися купелі із пластику й нержавіючої сталі. Такі моделі мають більш низьку ціну і більш легкі в догляді, тому найчастіше їх використовують в громадських парних.

Якщо ж ви збираєтеся купити купіль для власної лазні, дерев'яна модель як і раніше залишається найкращим варіантом з кількох причин:

  • Деревина має більш низьку теплопровідність, тому нагрівається значно повільніше і значно повільніше віддає тепло, якщо купіль буде використовуватися для прийняття гарячих ванн на свіжому повітрі.
  • Використовувані для виготовлення купелі породи дерева зазвичай багаті ефірними маслами, які збагачують воду корисними для здоров'я речовинами.
  • Текстура дерева виглядає дуже естетично і додає інтер'єру сауни і лазні атмосферного виду.

Традиційно дерев'яні бочки – чани виготовляють з певних «банних» сортів деревини: дуба, модрини, кедра та інших міцних деревних порід, стійких до перепадів температур і гниття. Найчастіше купелі мають круглу або овальну форму. Також вони відрізняються розміром: деякі розраховані на одну людину, інші – як міні-басейни можуть вмістити кілька людей.

Де встановлюється купіль

Бочку – купіль часто встановлюють в душовій, відводять для неї окрему кімнату або монтують безпосередньо в парній. Також її можна поставити на вулиці. Вуличні купелі можуть використовуватися для холодного занурення або в якості гарячої ванни при мінусових температурах навколишнього середовища. Для цього купелі вуличного типу можуть додатково оснащуватися системою підігріву і навіть гідромасажером. Так як носити воду відрами для заповнення бочки – купелі досить складно, до ємності обов'язково підводяться водопровідні і зливні труби.

В інтернет-магазині Лучеськ можна купити дерев'яну купіль для лазні з доставкою товару в будь-яке місто України. Якщо вибір відповідного чану викликає у вас труднощі, наші консультанти допоможуть підібрати оптимальну модель з урахуванням ваших вимог і фінансових можливостей.