українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Бондарні вироби

Відро-водоспад

Обливання холодною водою після парної воістину творить чудеса для нашого тіла. Доведено, що контрастний душ після відвідування сауни або лазні покращує кровообіг, підвищує імунітет, поліпшує настрій і нормалізує сон. Ця проста гідротерапія холодного душу наразі доступна навіть у невеликих за площею лазнях, достатньо лише купити дерев'яне відро – водоспад.

Чому корисно обливатися холодною водою після парної

При відвідуванні лазні або сауни ви розслабляєтеся і відпочиваєте, одночасно отримуючи оздоровчу процедуру. Під впливом високих температур тіло потіє, звільняючи організм від токсинів. Звичайно, після парилки можна просто прийняти холодний душ, але відро – водоспад дозволяє миттєво і без особливих зусиль облити себе достатнім потоком холодної води, що надасть значно більшого оздоровчого ефекту.

Контрастне обливання допомагає нормалізувати температуру тіла, тренує судини, знижує симптоми гіпертонії, підвищує пружність шкіри і м'язів, покращує загальне самопочуття. Регулярне сполучення парилки і контрастного душу піднімає імунітет і робить організм менш сприйнятливим до хвороб.

Переваги обливних відер 

Душ з підвішеного на стіну відра – це давня традиція в багатьох країнах. Традиційно обливні відра для лазні виготовляються за традиційними бондарськими технологіями з стійких до гниття порід деревини, які до того ж мають цілющі для організму властивості. Відра можуть бути повністю дерев'яними або мати внутрішню пластикову вставку. Останній варіант більш кращий для громадських саун і лазень, тому що спрощує догляд за дерев'яним відром.

Основна перевага відра – водоспаду – простота конструкції і монтажу. Вода подається в відро через м'який шланг, підключений до водопровідної мережі. Рівень води в відрі контролюється вбудованою системою «поплавок». В інтернет-магазині Лучеськ можна купити відра – водоспади для лазні різного об'єму, а також обливні відра з можливістю регулювання кількості води яка в них надходить.

Відро можна закріпити на стіну або стелю за допомогою кронштейнів які додаються. Зазвичай висота кріплення відра розраховується на середній зріст і знаходиться приблизно на висоті 2—2,2 метра. Далі все дуже просто – достатньо смикнути за ручку-шнур, і вас обіллє водоспадом потоку холодної води, що бадьорить.

Якщо ви плануєте купити дерев'яне відро – водоспад для лазні, але сумніваєтеся у виборі обсягу і матеріалу, наші консультанти завжди готові надати вичерпну інформацію по кожному товару і допомогти у виборі відповідного обливного пристрою.