українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Освітлення

Оптоволоконні світильники для сауни і лазні

При виборі світильника для лазні або сауни, важливо пам'ятати, що освітлювальні прилади для парної повинні не тільки забезпечити комфортну, релаксуючу атмосферу та мати привабливий зовнішній вигляд, але й також повинні володіти рядом технічних характеристик для безпечної і довговічної роботи в умовах підвищеної вологості і високих температур. На сьогоднішній день найбільш оптимальним варіантом для саун і лазень є оптоволоконна підсвітка.

Характеристики та переваги оптоволоконних світильників

Ключовою особливістю оптоволоконних систем освітлення є те що, гнучкі скловолоконні джгути проводять не електрику, а тільки світловий потік. Завдяки цьому світильники з оптоволокна можна встановлювати в дуже вологих приміщеннях і навіть на дні басейну в сауні або лазні.

Скловолоконний кабель здатний витримувати температуру до 200 градусів. Саме тому на сьогоднішній день оптоволоконні світильники є найбезпечнішими для застосування в саунах, лазнях або хамамах.

Якщо ви хочете створити незвичайне освітлення в парній, кращим варіантом буде купити оптоволоконне освітлення для лазні. Обладнуючи кабель з оптоволокна спеціальною лінзою або насадкою-кристалом, можна створити різні світлові ефекти: прибрати темні кути, візуально збільшити простір, ефектно підсвітити кам'янку або полиці, імітувати на стелі зоряне небо та ін.

Оптоволоконне освітлення допоможе створити спокійну атмосферу в сауні або лазні завдяки м'якому і комфортному для очей світлового потоку. Нерізке світло не буде зліпити очі, тому світильники можна не ховати під дерев'яними решітками.

Волоконно-оптичні системи освітлення є дуже економічними і довговічними, що робить їх відмінним вибором не тільки для будинку, але також комерційних саун, лазень або турецьких хамамів.

Кожен волоконний світильник має компактний розмір, тому не займає багато місця. Він легко впишеться в загальний дизайн парної і зробить приміщення більш затишним.

В інтернет-магазині Лучеськ ви можете купити готові комплекти волоконного освітлення для саун, в які входять світлодіодний проектор, набір скловолокна і оптична лінза. Також ви можете окремо придбати спеціальні оптичні лінзи і насадки для волоконних оптичних кабелів.

Щоб правильно підібрати оптоволоконне освітлення для лазні, зв'яжіться з нашими консультантами для отримання додаткової інформації та допомоги у виборі потрібного обладнання.

Освітлення