українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Освітлення

Світильники для сауни і лазні

При облаштуванні парної дуже важливо правильно підібрати світло, яке допоможе створити затишну розслаблюючу атмосферу. Але окрім функції джерела світла, банні освітлювальні прилади також є елементом декору. Саме тому в інтернет-магазині Лучеськ представлений широкий вибір світильників для саун і лазень –від бюджетних лаконічних варіантів до ексклюзивних світильників Harvia, Lindner та інших відомих виробників банного устаткування.

Як правильно організувати підсвічування в сауні

Який би тип світильника ви не купили, при його розміщенні потрібно дотримуватися певних правил:

  • не можна розташовувати освітлювальні прилади в найгарячіших зонах парної;
  • при обладнанні освітлення в парильні краще купити низьковольтні моделі, які підключаються до знижувальних трансформаторів;
  • освітлювальні прилади повинні мати герметичний корпус, стійкійсть до підвищеної вологості і високих температур;
  • освітлювальний прилад повинен давати м'яке розсіяне світло, яке буде сприяти розслаблюючій атмосфері.

Різновиди банних світильників

За джерелом світла банні світильники можна розділити на три групи:

  • Традиційні моделі. Такі термостійкі і вологозахищені світильники для сауни та лазні мають корпус з рівнем захисту IP54, в який встановлюється лампа розжарювання потужністю до 60 Вт. Максимальна жаростійкість таких освітлювальних приладів складає 120 градусів.
  • Оптоволоконне освітлення в парній. Відрізняється тим, що оптоволокно проводить світлові хвилі, а не електрику, тому такі моделі можна встановлювати навіть в басейні. Другий великий плюс оптоволоконних світильників – здатність витримувати температуру до 200 градусів. Оптоволокно дає торцеве і бічне світіння, що дозволить створювати в парній цікаві світлові рішення.
  • Світлодіодне освітлення. Світлодіодні світильники вважаються самим довговічним і економічним варіантом для саун і лазень. Вони дають більш яскраве світло, ніж попередні джерела світла, але при правильно обраному місці монтажу така підсвічування в парній буде комфортною для очей.

Для облаштування освітлення парних можна використовувати стельові, настінні, кутові або точкові світильники для сауни. Для створення унікального багаторівневого підсвічування в лазні можна додатково використовувати освітлювальні стрічки.

Якщо ви сумніваєтеся, який світильник для лазні або сауни краще купити, наші консультанти із задоволенням допоможуть підібрати модель, яка підходить до інтер'єру і підкажуть, як краще організувати комплексне освітлення в лазні – парній, душовій і кімнаті відпочинку.

Освітлення