українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
або через соціальну мережу
Освітлення

Світильники для сауни і лазні

При облаштуванні лазні важливу роль відіграє освітлення. Майстри рекомендують встановлювати багаторівневе підсвічування, використовуючи світлодіодну стрічку і комплект лампочок. Багато хто віддає перевагу розробляти унікальний дизайн, тому купують світильник для лазні окремо.

Краще зонувати територію приміщення, використовувати приглушене світло, відмовившись від яскравих освітлювальних приладів. Це створить гармонію і забезпечить повноцінний відпочинок в парильні.

Світильники для лазні

Існує три типи освітлювальних приладів для лазні:

  • Класичний – стандартна лампа розжарювання, основа якої створюється з міцних матеріалів, що протистоїть корозії. Вона не боїться високої температури, а для зменшення яскравості світла доповнена плафонами з дерев'яними решітками. Класичні світильники підходять, коли потрібно підкреслити стиль руської парилки.
  • Оптоволоконний тип – відрізняється високою безпекою. Фахівці рекомендують використовувати його при сильній вологості і підвищеній температурі. Лампи кріпляться в будь-якому місці, а в основі лежить спеціальний джгут, що витримує 200 градусів.
  • Світлодіодний – сьогодні навіть такий світильник для лазні в Україні популярний при облаштуванні парилки або сауни. Моделі дають яскраве світло, економлять електрику.

Який світильник вибрати для лазні 

Ми в компанії Luchesk пропонуємо:

  • стандартний бюджетний варіант з термостійкого скла і алюмінієвої основи;
  • ексклюзивну модель з кераміки і зі знімними плафонами;
  • багатофункціональний комплект для сауни та лазні.

Кожна модель перевірена і абсолютно безпечна в експлуатації. Якщо сумніваєтеся, який потрібно купити світильник для сауни чи лазні, зателефонуйте або напишіть нам на електронну адресу, щоб отримати детальну консультацію від наших співробітників.

Освітлення