українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Освітлення

Світлові термостійкі лінійки для сауни і лазні

Відвідування лазні, фінської сауни або турецького хамама – це не тільки корисна оздоровча процедура, але і можливість розслабитися і відпочити. Створити в парній комфортні умови можна за допомогою правильно організованої подачі світла. Сьогодні для підсвічування парних застосовують не тільки функціональні світильники, але також термостійкі світлові лінійки, які використовують для контурного декоративного підсвічування саун і лазень.

Особливості та переваги світлодіодних термострічок

Висока вологість і температури парних висувають особливі вимоги до використовуваних тут освітлювальних приладів. Високотемпературна світлодіодна стрічка спеціально створена для освітлення парних, де рівень вологості може досягати 100%, а температура перевищувати 100 °С.

Світлові лед-лінійки мають ряд незаперечних переваг:

  • У термострічці використовуються SMD-діоди, які стійкі до вологи і температури до 120 °С. Стрічки можна встановлювати в будь-якому вологому приміщенні, навіть у басейні.
  • Світлодіодна лінійка для сауни споживає мінімум електроенергії, що робить її найенергоефективнішим освітленням парилки сауни або лазні в порівнянні з іншими джерелами світла.
  • Світлодіодна термолента має високу світловіддачу і дає рівномірний і комфортний для очей світловий потік, який не має бликів і мерехтіння.
  • Лінійка відрізняється високою надійністю і має тривалий термін служби – понад 5000 годин.
  • Термостійка лед-стрічка дозволяє створювати незвичайні світлові рішення і відкриває широкі можливості для реалізації креативних дизайнерських ідей.

Де монтуються світлові лінійки

Світлова лінійка підключається через спеціальний блок живлення, який встановлюється за межами парилки. Лед-лінійка має компактний розмір, завдяки чому її можна легко розмістити в невеликих нішах, на торцях банних полиць або за підспинниками. Єдине, що потрібно враховувати при монтажі – лінійку не можна розміщувати ближче ніж 50 см від нагрівача.

Якщо ви плануєте купити декоративне підсвічування для лазні, в інтернет-магазині Лучеськ ви можете підібрати безпечні і надійні термостійкі світлові стрічки від перевірених виробників. Якщо вам потрібна допомога у виборі підходящого освітлення для вашої парної, наші консультанти завжди допоможуть підібрати оптимальні комплексні рішення з урахуванням вашого бюджету.

Освітлення