українською
по-русски
Все для камінакаміни
Все для саунисауни
Будь ласка ідентифікуйте себе за допомогою електронної пошти
На вказану адресу електронної пошти надіслано повідомлення.
Не прийшов лист?
Вкажіть адресу електронної пошти
Освітлення

Абажури для світильника в сауну

Далеко не останню роль у створенні приємної розслаблюючої атмосфери в парилці грає правильне освітлення. Створення м'якого приглушеного світла досягається затемненням світильника спеціальною огорожею, яка називається абажур для саун і лазень.

Крім того, що абажур робить освітлення з використанням світильника більш м'яким і приємним для очей, ця конструкція також несе захисні функції. Вона захищає світильник від механічних впливів і потрапляння бризок, а також запобігає опікам від контакту з гарячим плафоном.

Які бувають абажури для банних світильників

Захисні конструкції для банних світильників повинні відповідати декільком вимогам:

  • мати низьку теплопровідність;
  • бути стійкими до підвищеної вологості, високих температур і перепадів температур;
  • бути міцними і довговічними;
  • мати привабливий зовнішній вигляд.

Найчастіше абажури для саун і лазень виготовляють з деревини, обробленої спеціальними захисними складами, що подовжують термін служби виробів. Найчастіше виробники використовують такі породи дерева, як липа, осика, клен, модрина, кедр.

Також дуже популярним варіантом є абажури з гімалайської солі, які не тільки виглядають дуже ефектно, але додають в парну цілющого ефекту. Сольові пластини під впливом високих температур іонізують повітря і наповнюють його корисними для здоров'я мікроелементами.

По конструкції огорожі банних світильників бувають кутовими і фронтальними. За формою кожен абажур для сауни відрізняється особливим дизайном – від простих решітчастих огорож до складних дизайнерських форм. В інтернет-магазині Лучеськ ви можете купити абажури для лазні прямокутної, кулястої або циліндричної форми, а також ексклюзивні моделі неправильних геометричних форм. Різноманітність представлених на сайті моделей дозволить підібрати підходящий за зовнішнім виглядом і способом кріплення варіант, а доступна ціна зробить покупку більш приємною.

Освітлення