Термогігрометри для сауни і лазні
Незалежно від того, чи є ви прихильником сухої фінської сауни або вологої руської лазні, найголовніша умова комфортного і корисного перебування в парній – створити правильне співвідношення температури і вологості. Тому для підтримки ідеального мікроклімату обов'язково потрібно мати відповідні вимірювальні прилади, найкориснішим з яких є термогігрометр.
Що собою являє пристрій термогігрометр
Багато людей вважають, що при відвідуванні сауни або лазні головним параметром, на який варто звертати увагу, є температура. Але правильний мікроклімат в парній можна створити виключно регулюванням температури і вологості повітря, так як зміна будь-якого з цих параметрів неминуче тягне за собою зміну другого.
Наприклад, якщо в руській лазні пар буде нагрітий до температури 110°C (що є нормальним для сауни), більшості відвідувачам перебувати в парилці буде нестерпно важко. Це пов'язано з тим, що рівень вологості в ній значно вищий і становить 75–85% проти 25–35% в сухій фінській парній, а сильно нагрітий «сухий» пар переноситься організмом значно легше.
Тому дуже важливо стежити за співвідношенням обох показників, і для цих цілей існує спеціальний вимірювальний прилад – термогігрометр, який одночасно показує і температуру, і вологість в приміщенні.
Як обрати термогігрометр для сауни або лазні
На сайті Лучеськ представлені механічні варіанти вимірювального приладу термогігрометр. Механічний (стрілочний) термогігрометр зовні схожий на звичайний годинник зі стрілками.
Всі представлені на сайті прилади мають термостійкий і захищений від вологи корпус зі спеціально обробленої деревини, натурального каменю, нержавіючої сталі, скла або комбінації цих матеріалів. Циферблати термогігрометрів мають чіткі і добре видимі шкали, завдяки чому показники температури і вологості будуть видні навіть в умовах слабкого освітлення або високого пароутворення.
Перед тим, як купити термогігрометр, важливо врахувати, при яких температурах в парній він буде використовуватися, так в різних моделях діапазон шкали температур може відрізнятися. Фінські термогігрометри SAWO показують максимальну температуру 120°C, а українські моделі фірми Склоприлад мають шкалу до 150°C.
Якщо з вибіром відповідного вимірювального приладу у вас труднощі, менеджери компанії Luchesk дадуть відповідь на питання, що цікавлять, допоможуть підібрати модель термогігрометра і підкажуть, як правильно встановити і налаштувати пристрій.